pořadí RBTM


nejmladší žáci:  1.místo - Severa 50 bodů, 2. Kudlík 40 bodů, 3. Pochyla 35 bodů, 4. Nadymáček 32 bodů, 5.Macháček 30, 6. Kopečný 28, 7. Svoboda                                       26, 8. Přívara 24
mladší žáci :       1. místo - Macíček 50 bodů, 2. Vitoslavský 40, 3. Richter 35, 4. Tomášek 32
starší žáci :         1.místo - Haužvic 50 bodů, 2. Jambor 40, 3. Vician 35, 4. Pezda 32
dorost:                  1.místo - Zavadil 50 bodů, 2. Besta Vratislav 40, 3. Tobolík 35
dívky / mladší a nejmladší/ - 1.Hejsková 50 bodů, 2. Umrianová 40, 3. Ježová 35, 4. Frkalová Kateřina 32, 5. Richterová 30, 6. Zbořilová 28
dívky starší :        1.místo - Jamborová 50 bodů, 2. Frkalová Barbora 40, 3. Nadymáčková 35      


Celkové pořadí po 3 turnajích:

Nejmladší žáci:  1. Severa 150 bodů, 2. Pochyla 115, 3. Kudlík 107, 4. Macháček 65, 5. Nadymáček 61, 6. Hnila 60, 7. Kopečný 56, 8. Přívara 50,                                              9. Svoboda 26
Starší žáci:          1. Haužvic 115 bodů, 2. Jambor 104, 3. Hejduk 100, 4. Vician 93, 5. Besta Vojtěch 75, 6. Konečný 40, 7. Pezda 32, 8. Vrťo 26
                               9. Šidlo 21
Mladší žáci :        1. místo Macíček 150 bodů, 2. Richter 110, 3. Vitoslavský 80, 4.-5. Tomášek, Dycha 32, 6. Mirvald 30, 7. Okrouhlica 28
Dorost:                  1.místo Zavadil 150 bodů, 2. Besta Vratislav 115, 3. Černý 67, 4, Kaspar 40, 5. Tobolík 35
Dívky - bez omezení 1.Jamborová 130 bodů, 2. Hejsková 120, 3.Umrianová 104, 4. Černá 100, 5. Richterová 84, 6. Frkalová Barbora 40,
                                        7. - 8. Nadymáčková, Ježová 35, 9. Frkalová Kateřina 32

Celkové pořadí bez omezení:
                         
                              1. Zavadil 118 bodů, 2. Besta Vratislav 107, 3. Haužvic 93, 4. Hejduk 90, 5. Severa 88, 6. Macíček 71,6 bodů, 7. Jamborová 66,6 bodů,
                               8. Besta Vojtěch 65, 9. Pochyla 56,5 bodů, 10. Konečný 50, 11. Richterová 46,9 bodů, 12. Kudlík 43,7 bodů, 13. Černá 41,6 bodů,                                       14. Hejsková 41,1 bodů, 15. Richter 39,1 bodů, 16. Macháček 35,5 bodů, 17. Vitoslavský 35,2 bodů, 18. Černý 34,6 bodů.
                            19. Jambor 34,3 bodů, 20. Umrianová 33,3 bodů, 21. Kaspar 26,  22. - 24. Pezda, Frkalová, Tobolík 17,6 bodů, 25. Vician 15,5 bodů
                            26. Rabinová 15, 27.- 28. Přívara, Mirvald 11,5 bodů, 29. - 32. Frkalová Barbora, Zbořilová, Ježová, Svoboda 10.3 bodů, 33. Vrťo 6,5
                            34. - 35. Nadymáčková, Kopečný 4.5 bodů, 36. - 38. Tomášek, Nadymáček, Okrouhlica 3,5 bodů
Celkem se turnaje zúčastnilo 28 hráčů a hráček ze 7 oddílů regionu Přerov/ Přerov 16, Hranice 2, Hradčany 2, Chropyně 1, Rajnochovice 5,
                            Kojetín 2.




Administrace
© 2012 | zsrajnochovice.cz | ZŠ Rajnochovice